Bezplatné poradenství

Hledáte někoho, který pro vás osobně nebo pro vaši společnost najde optimální ekonomické řešení v rámci efektivního využití maziv a olejových produktů?  Pokud ano, tak jsme vaši lidé.

EBESO s.r.o. na našem trhu patří již více než 10 let, mezi přední autorizované distributory prvotřídních olejů (např. ESSO, MOBIL) a maziv v celé České republice.

Máme bohaté zkušenosti se všemi hospodářskými odvětvími a všude tam, kde je potřeba zajistit kvalitní a řádný chod strojů a jednotlivých technických součástí.

Nevíte, jaký olej bude ten správný? My víme a rádi poradíme

V otázce jaký typ oleje vybrat, rozhoduje mnoho technických faktorů a podmínek. Dále je zapotřebí se aspoň přibližně orientovat ve značeních jednotlivých norem a viskozitních skupinách.

Vše se také odvíjí od oblasti průmyslového segmentu, kde bude olej používán. Špatným odhadem v kombinaci s nedostatečnými informacemi se může např. motor vašeho „milovaného“ automobilu, vyřadit taky na pěkně dlouho dobu z provozu.

Tedy rozhodně neplatí žádné úsloví druhu: „něco tam naleju, ono nějak bude“. Je opravdu důležité vědět, který olejový produkt můžete použít, navíc např. takový, co může i prodloužit interval olejové výměny.

Vybrat lze kvalitní olej na dlouho dobu nebo neefektivní a laciný olej

Už víte na koho se obrátit, až budete přemýšlet jaké mazivo nebo olej použít?

Nemluvě o tom, že dlouhodobým používáním optimálního mazivového výrobku se vyhnete nejistému „experimentování“ s neznámým koncem (může skončit i poškozením stroje) a vydatně minimalizujete náklady vzniklé na opravy apod.

Dodávky komponentů

Dodáváme pomůcky a nástroje pro zabezpečení olejového hospodářství (pumpy, pracovní oděvy, čistící prostředky,...)

Více informací

Rozbory a filtrace maziv

Pomůžeme Vám stanovit optimální dobu pro výměnu maziva. Zajistíte tak bezpečný a efektivní provoz techniky.

Více informací

Bezplatné poradenství

Poradíme vám s nejvýhodnějším řešením z ekonomického a produktového hlediska.

Více informací

Odvoz a likvidace olejů

Vaše použité oleje a maziva bezplatně odvezeme a ekologicky zlikvidujeme.

Více informací

Novinky

 • Nejvyšší kvalita olejů Mobil Pegasus

  26.11.2012

  Společnost JENBACHER, světový výrobce plynových motorů, aktualizovala své mazací plány, ve kterých uvádí seznam schválených olejů, které je možno použít pro mazání jimi vyrobených plynových motorů…

 • Mobilgear SHC XMP

  26.11.2012

  V současné době je alternativní výroba elektrické energie světovou prioritou. ExxonMobil se svými produkty rovněž podílí na projektech "zelené energie". Ve 12 větrných elektrárnách v nově…

 • Nový DELVAC MX 15W-40 ESP

  26.11.2012

  Na trh byl uveden nový špičkový minerální olej nejvyšších specifikací – DELVAC MX 15W-40 ESP, který splňuje VOLVO VDS 4, API CJ4 a ACEA E9. Tento olej patří do kategorie "low ash" (nízkopopelnatý)…

 • MOBIL DTE 10 Excel - schválení od ARBURG

  26.11.2012

  Olej MOBIL DTE 10 Excel získal schválení od firmy ARBURG pro centrální hydraulické systémy vstřikovacích lisů. (30. 07. 2009)

 • ISO 9001:2001 a 14001:2005

  26.11.2012

  1.12.2008 byla společnost EBESO s.r.o. certifikována systémem managentu jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2001 a systémem environmentálního managementu ČSN EN ISO 14001:2005.

Proč Ebeso?


 • Běžná maziva dodáme do 3 dnů

 • Naše produkty pokrývají celý průmysl

 • Jsme certifikováni dle norem ISO

 • Bezplatně zlikvidujeme vaše použitá maziva

 • Za poradenství si nic neúčtujeme